Yemenici'ye tokat gibi cevap

DüzceSonHaber

Yemenici'ye tokat gibi cevap
6.04.2022 - 16:38
Haber Merkezi
2

Akçakoca eski Belediye Başkanı olan ve belediyeyi yönettiği dönemde borç batağına sürükleyen Cüneyt Yemenici, Akçakoca Belediyesi’nde ki elektrik kesintisi sonrası yaptığı açıklamayla ‘Hem suçlu hem güçlü’ dedirtti. Yemenici’nin karalama kampanyası ters tepti.

Akçakoca Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Akçakoca Eski Belediye  Başkanı Cüneyt Yemenici’nin sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu Akçakoca Belediyesi ile bağlı bulunduğu birim ve tesislerin elektrik borcundan dolayı kesilmesine ilişkin paylaşımları ilgili kamuoyuna açıklama yapılması zorunlu olmuştur. Akçakoca Eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin 5 yıl boyunca yönettiği Akçakoca Belediyesi’nin sadece iller bankasından, elektrik tüketim vergisi ve zorunlu kesinti harici hiçbir elektrik faturasını ödememiştir. Bu gün itibari ile Akçakoca Belediyesinin Sedaş’a olan 5.7 milyon civarında olan elektrik borcunun 3. 4 milyonu Eski Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici döneminden kalma olup ödenmeyen elektrik borçları mevcut yönetim tarafından ödenmeye başlanmıştır. Eski Başkan Yemenicinin  Akçakoca Belediyesinin Finansal ve Kurumsal alt yapısının adeta çöktüğüne yönelik yapmış olduğu  paylaşımlar tamamen asılsız olup bu tür paylaşımlar  Cumhur İttifakını ve Akçakoca Belediyesini yıpratmaya yöneliktir” denildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • SONRADAN DUZCELİ
  SONRADAN DUZCELİ
  9.04.2022 13:58

  Bir insanda yüz olmalı. Faruk Özlü acıyıp bu makam verdi.yüzsüzce açıklamalar yapmamalı. Birde BELTUR yönetiminde kendi döneminde turizm cenneti Akçaocayı turizme kapattı nerdeyse. Her yıl gelen turist Akçakocaya küstü onun döneminde. Kocaman yıldızlı otel bile 3 defa el değiştirdi.Şimdi çıkmış enkaz devrettiği belediyeye yüklenmeye çalışıyor.Sandıkta kaybeti akıllanmadı. Ne içiyorlarsa artık, Ya maskeyi çok kullandılar beyne oksijen gitmedi yada pudra şekeri etkisi. Olan yine Düzceme oluyor

 • Yemenici
  Yemenici
  6.04.2022 16:58

  Bu adam secim kaybetmis bunu alip faruk ozlu bide belturun yonetimone koymus turizm cok aliyomus gibi beltura gelmis git sen eczanede ilac sat secilmemisin istenmemisin hala biseyler pesindesin otur eczaneden ne isin var belturda orda. Burda ayda bikere toplantoya geliyon belturda bi ise yaramdan para aliyon ayiptir yemenici git artik isine gucune bak