Karadeniz 3 kişiye mezar oluyordu

DüzceSonHaber

Karadeniz 3 kişiye mezar oluyordu
11.07.2022 - 23:58
Haber Merkezi
1

 

Akçakoca Melenağzı’nda bir karı-koca ile kadınlar plajında 1 kadın Karadeniz’in sularına kapıldı. 3 kişi Görevliler tarafından kurtarılırken, kadınlar plajında boğulma tehlikesi geçiren kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kurban Bayramı tatilini Akçakoca’da geçiren bir çift ile bir kadını Karadeniz’in çeken akıntısından cankurtaranlar kurtardı. İlk olay Melenağzı mevkisinde meydana geldi. Akçakoca’ya tatil için giden karı-koca çeken akıntıya kapıldı. Durumu fark eden cankurtaranlar çifti denizden çıkardılar. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılan çift Akçakoca Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Diğer olay ise kadınlar plajında yaşandı. Kadınlar  plajdan arkadaşları ile denize giren 24 yaşındaki Şeymanur Yozgatlı, dalgaların arasında bir anda gözden kayboldu. Plaj görevlileri tarafından denizden çıkarılan Şeymanur Yozgatlı ilk müdahalenin ardından 112 sağlık ekipleri tarafından kaldırıldı.

Akçakoca Devlet Hastanesinde yaşam döndürülmeye çalışılan Şeymanur Yozgatlı’nın tatil için İstanbul’dan geldiği öğrenildi.


Editör: D. Son Haber