Tabelası bile heyecan verici

DüzceSonHaber

Tabelası bile heyecan verici
5.07.2022 - 22:05
Haber Merkezi

 

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'nun prestij projesi olan ve bölgenin mesire alanı sorununa büyük ölçüde çözüm olacak Hilaltepe projesinde ışıklı tabelalar asıldı. Tabelanın gece görüntüsü Cumayeri halkını heyecanlandırdı.

Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'nun Cumayeri ilçesine kalıcı eser bırakmak için hazırladığı en önemli projelerinden olan Hilaltepe projesi tüm hızıyla devam ediyor. Düzce'ye hatta Batı Karadeniz bölgesine hitap edecek olan proje 100 dönüm üzerine uygulanıyor. Projede ana tema olarak 17 adet hilal bulunuyor.  Hilallerden birisi diğerlerinin 3 katı büyüklüğünde olacak ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti adı verilecek. Diğer hilallerede geriye dönerek bugüne kadar yaşamış Türk devletlerinin ismi verilecek. Cumayeri'ne kuş bakışı bir yükseklikte olan Hilaltepe de aynı anda 1000 kişi piknik yapıp gezebilecek. 17 adet hilalin dışında yeteri kadar kamelya, oturma bantları, taş oturaklar ile vatandaşlara hizmet verecek.

Koloğlu'nun prestij projesi olan Hilaltepe projesinin ışıklı tabelası asıldı. Gece mükemmel bir görüntüye bürünen tabela görenleri heyecanlandırırken projenin bir an önce bitmesi için beklemeye başladılar.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.