Gölyakalı elektrikçiler korsana savaş açtı

DüzceSonHaber

Gölyakalı elektrikçiler korsana savaş açtı
15.01.2022 - 08:59
Haber Merkezi

Gölyaka’da faaliyet gösteren ve vergi mükellefi olan elektrikçiler, piyasada merdiven altı elektrik işi yapan korsan elektrikçilere karşı savaş açtı.

Gölyaka’da faaliyet gösteren elektrikçiler, vergi mükellefi olmasına rağmen bazı art niyetli kişiler merdiven altı elektrik işi yaparak piyasada ki fiyat dengesini bozmaya başladı. SSK, maaş ve vergi ödemeyen korsan elektrikçiler nedeniyle iş yeri sabit olan, SSK ve vergi ödeyen elektrikçiler fiyatlandırma konusunda korsan elektrikçilerin adeta gazabına uğruyor.  

Bu nedenle bir araya gelen Gölyakalı esnaflar, Düzce Elektrikçiler Esnaf Sanatkarları Odası Başkanı Serhat Geçitm’i ziyaret ederek sorununun çözüme kavuşturulmasını istediler. Ellerinde Korsan Elektrikçilere hayır yazılı pankart taşıyan esnaflar bu durumla mücadele edilmesi talebinde bulundular.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.