Muharrem Tozan ve ilçe milli eğitim müdürü arasında yumruk yumruğa kavga

DüzceSonHaber

Muharrem Tozan ve ilçe milli eğitim müdürü arasında yumruk yumruğa kavga
26.06.2022 - 13:12
Güncelleme 26.06.2022 - 13:41
Haber Merkezi
2

 

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan ile Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğdu arasında yumruk yumruğa kavga yaşandı.

İddiaya göre öğlen saatlerinde Gümüşova Belediye Hizmet Binası önünde karşılaşan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğu arasında  tartışma başladı. Tartışmanın büyümesi sonucu iki isim kavga etmeye başladı. Yumruk yumruğa yaşanan kavga araya giren vatandaşlar tarafından ayrıldılar.

Tartışmanın Gümüşova Hükümet Konağı'nın akan çatısından meydana geldiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre İlçe Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, aynı binada hizmet veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafına denk gelen akan çatının yapılması için İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğdu'ya talimat verdi. Çatının tadilat işlemleri başlarken, binaya giden Tozan yapılanın yasaya aykırı olduğunu söyledi. Bunun üzerine İlçe Mili Eğitim Müdürü Gündoğdu, Tozan'a 'Yasaya aykırı ise sen git zabıtaların gelsin' dedi ve ikili arasında yumruk yumruğa kavga yaşandı. 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • sade vatandaş
  sade vatandaş
  26.06.2022 17:40

  biri ilçe milliği eğitiminin şeyi, diğeri belediyenin şeyi. ikisinin de varlığından utanç duyuyorum...

 • Gümüşovalı. S T
  Gümüşovalı. S T
  26.06.2022 16:19

  İki başkanada yakışmadı ikisi,de makam sahibi insanlar birine ilçeyi birine eğitim teslim edilmiş çok ayıp ve ilçemin böyle bir haber ile anılması beni üzdü