Koçyazı Mahallesine ilk kez semt pazarı açıldı esnafı ve vatandaşı memnun etti

DüzceSonHaber

Koçyazı Mahallesine ilk kez semt pazarı açıldı esnafı ve vatandaşı memnun etti
28.09.2022 - 11:33
Haber Merkezi
1

 

Metek TOKİ konutlarının bulunduğu ve binlerce insanın yaşadığı Koçyazı Mahallesi’ne ilk kez Çarşamba pazarı kuruldu. Yeni Pazar vatandaşları ve esnafı memnun etti.

Metek TOKİ, Koçyazı Mahallesi ve çevrede bulunan mahalleri kapsayan, binlerce insanın yaşadığı Koçyazı Mahallesi’nde ilk kez semt pazarı kuruldu. Kurulan semt pazarının düzgün ve kaliteli ürünlerle dolu olması dikkat çekti.

Esnaflar yeni Pazar yerinin kendilerine iyi geleceğini ifade ederek “Burası bizlerin işlerine de olumlu etki edecek. Oldukça düzgün bir Pazar yeri olmuş. Asfaltı ve tuvaletleri var. İlerleyen dönemlerde daha iyi olacağına inanıyoruz. Bu ve buna benzer pazaryerlerini bizlere kazandıran büyüklerimize teşekkür ederiz” dediler.

Vatandaşlarda pazaryerinden memnun olduklarını dile getirerek “Hem yakın hem kaliteli bir Pazar yeri olmuş. Rahatça alışverişimizi yapabiliriz” dediler.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ya
    Ya
    28.09.2022 21:14

    Bi de musteri olsa super olcak ama millet isvicreye fransaya tatile gittigi icin kimse yok ortaliklarda!