Düzce TSO’da ortak akıl dönemi

DüzceSonHaber

Düzce TSO’da ortak akıl dönemi
7.10.2022 - 09:52
Haber Merkezi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın 21 meclis üyesi bir araya gelerek TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı için Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanlığı için ise Tanju Acar ismi üzerinde uzlaştı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adayı Erdoğan Bıyık, kendisine destek veren 21 meclis üyesi ile birlikte Hacı Dayı Taç tesislerinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi. 33 kişilik Düzce Ticaret ve Sanayi Odası meclisinde çoğunluğu oluşturan 21 kişilik meclis üyesi grubu TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı için Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanlığı için ise Tanju Acar isimleri üzerinde karar kıldı.

Toplantı sonrası kısa bir açıklama yapan TSO Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “TSO yeni dönemde Düzce’ye daha faydalı olacak ve ortak akıl hakim olacak. Düzce için yapılacak her yatırım, her sosyal faaliyet her meclis üyemizin fikri alınarak ortak akılla yapılacak” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.