Erdoğan Bıyık basın mensuplarıyla bir araya geldi

DüzceSonHaber

Erdoğan Bıyık basın mensuplarıyla bir araya geldi
14.10.2022 - 13:49
Haber Merkezi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bıyık, yaptığı açıklamada, meclis toplantıların basına açık yapılacağını söyledi.

Bıyık, TSO Yönetim Kurulu’nun önümüzdeki hafta kendi içinde görev bölümü yapacağını belirterek, “Bugün itibariyle mazbatalarımızı alıp resmi görevimize başlayacağız. TSO’yu şeffaf bir şekilde yöneteceğiz. Bir önceki dönem meclis toplantılarının basına açılmasına katkı sağlamıştım. Bu dönem de meclis toplantılarının basına ve kamuoyuna açık şekilde yapılmasını istiyorum” dedi.

TSO’da yeni yönetimle kurumsal yapıyı daha da güçlendirmeyi ve üyelere daha verimli hizmet sunmayı amaçladıklarını anlatan Bıyık, “Gümüşova ve Çilimli OSB’ler bizim için önemli. Hem yatırım, hem istihdam açısından. Özellikle Çilimli’de ‘yeşil OSB’ kurulması için çalışma yapacağız. İlgili kurumlar ve yatırımcılarla ortak bir çalışma yapacağız.” Şeklinde konuştu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.