Bayrak sevdalısı Mehmet Amca kendisine bayrak hediye eden polislerden bir istekte bulundu

DüzceSonHaber

Bayrak sevdalısı Mehmet Amca kendisine bayrak hediye eden polislerden bir istekte bulundu
12.06.2021 - 17:10

Üçköprü Köyü’nde köyün en tepesinde bulunan yıpranan bayrağı değiştirirken, fenalaşarak ağaçta mahsur kalan ve 2 saat sonra kurtarılan Mehmet Karagüllü’ye Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Türk Bayrağı hediye edildi. Mehmet Karagüllü polislerden tek istekte bulundu.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ekipleri, Üçköprü Köyü’nde çam ağacına dikilen yıpranmış Türk Bayrağı’nı değiştirirken ağaç üzerinde fenalaşan ve aşağı inemeyen Mehmet Karagüllü’yü hastanede ziyaret ettiler.

Polis ekipleri bayrak sevdalısı Mehmet Karagüllü’ye Türk Bayrağı hediye ederken, fedakarca davranışı için teşekkür ettiler.

Mehmet Karagüllü ise polislerden tek bir istekte bulundu. “Komando Mehmet” adıyla bilinen ve her yıl bayrağı değiştirmek için ağaca çıktığı öğrenilen Karagüllü “Artık yaşlandım. Ağaca çıkamıyorum. İşte bugün mahur kaldım. Tek isteğim o alan bir bayrak direği dikilmesi. Bu sayede rüzgardan, güneşten, yağmurdan yıpranan bayrağımızı daha rahat değiştirebilirim. Hemde gelip, geçenler şanlı bayrağımızı rahat görür” dedi.

 


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.