Ahlaksızlık aldı başını gidiyor Düzce’de travesti modası başladı

DüzceSonHaber

Ahlaksızlık aldı başını gidiyor Düzce’de travesti modası başladı
26.07.2021 - 11:25
Güncelleme 26.07.2021 - 11:43
Haber Merkezi
7

Düzce’de son dönemde fuhuş anlamında ahlak dışı işlerin önüne geçilememeye başladı. Masaj salonu furyasının ardından travestiler de sosyal medya üzerinden kendilerini pazarlamaya başladılar. İşin ilginç tarafıysa bu kişilerin binlerce takipçisi ve destekçisi olması.

Düzce son dönemde fuhuş sektöründe ki hızlı yükselişini sürdürüyor. Masaj salonlarının art arda açılmasının ardından bu kez travestiler devreye girdi. Düzceli travesti adı altında sosyal medya hesapları açan kişiler, sosyal medya üzerinden ilginç fotoğraf ve videolar paylaşarak kendi telefon numaralını verip resmen kendilerini pazarlıyorlar.

DENETİM YOK MU?

Cinsel tercihleri konusunda hiçbir birey yargılanamasa da bu işi para kazanma ve ahlaksızlığa dökme konusunda denetim ve bu kişilerin sosyal medya hesaplarının takibe alınması, denetlenmesi, para karşılığı fuhuş yaptıkları açıkça belliyken gerekli cezai işlemlerin uygulanması gerekiyor.

BİNLERCE TAKİPÇİLERİ VAR

Ayrıca bu kişilerin sosyal medyada binlerce takipçisi olduğu gibi bu takipçiler ne erkek ne kadın olan bu kişilere de iltifatlar yağdırıyorlar.  


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • YILMAZ
  YILMAZ
  26.12.2021 20:55

  Arkadaşların yorumlarına katılıyorum ama şu ayrıntıyı yazmasam olmaz trans bireylerin hepsi için değil genel olarak ele alırsak bu hayata ilgiye, tatlı paraya alışmış bir trans askeri üçretle çalışırmı sizce bence çalışmaz

 • Ahmet
  Ahmet
  22.08.2021 15:39

  Düzce savcılığına günde kaç tane aile içi istismara uğrayan ufacık kız erkek çocuklarının dosyası geldiğini haber yapmıyorsunuzda,babasından hamile kalan kızları haber yapmıyorsunuzda.... iş vermediğiniz dışladığınız,aç bıraktığınız,çektirmediğiniz çile kalmayan transları mı ahlaksızlıkla suçluyorsunuz? Çok güzel bir söz vardır "Kim ahlaktan bahsediyorsa en büyük ahlaksız o dur"

 • Yasin umur
  Yasin umur
  27.07.2021 23:37

  Sokakta dayak okulda alay mecliste yasak kamuda yasak sonra niye fuhuş yapıyorlar ... Arkadaşlar bu sektöre heryerde rağbet var tercih ediliyorlar ki bu işi yapiyolar sorgulanamaz bu çok istemiyorsanız da yargilayacaginiza gazetenizde bir iş bulun çalışsınlar

 • HAKAN
  HAKAN
  27.07.2021 18:53

  HABER BULAMAYINCA. TRAVESTİ BİREYLEREMİ SARDI GAZETECİLER. BİR SÜRÜ ZOR DURUMDA İNSANLAR VAR. EVİNE EKMEK GÖTÜREMEYEN. KIZ ÇOCUĞUNA TECAVÜZ EDENLERİ. ERKEK ÇOCUKLARI TECAVÜZ EDENLERİ. HATTA HAYVANA BİLE TECAVÜZ EDENLERİ HABER YAPIN. BIRAKIN ŞU TRAVESTİLERİ. SİZE ZARARI NE. YAZIK GÜNAH YA. ONLAR'DA BİRER ANNE VE BABA EVLADI.

 • Adem
  Adem
  27.07.2021 00:46

  İş verin gazetenizde çalışsınlar. Hem tercihi yargılamıyorum de hem de niye fuhuş yapıyorlar? Çünkü başka bir iş yaptırmıyorsunuz bu insanlara. Takip edenlere bakın onları ifşalayın hangi memur, hangi muhtar, hangi hacı takipte bu şahısları.

 • Adem
  Adem
  27.07.2021 00:45

  Yağmur ne anlatıyorsun?

 • YAĞMUR ERDAN
  YAĞMUR ERDAN
  26.07.2021 18:50

  AHLAKI AHLAKINA SIGMAYAN NE İNSANLAR VAR 4 DUVARLARDA KALMAMIŞ ÜLKESİNİN ABİLERİNDEN ÜMMETİ MUHAMMETTEN İSLAMADA HİZMETTEN NEYLER BULEKE ARTIK GÜZEL İLCEMİN LEZİR TAVRI KALMAMIŞKİ İSLAM İMAN SECDE ADI ÜMMETİMUHAMMET İNŞALLAH RABBİM İSLAMI İMANI SECDESİNİ ÜMMETİMUHAMMETİN GÖZÜNÜN NURU EYLER AMİN