Asar Deresi hem pislik içinde hem kokmaya başladı

DüzceSonHaber

Asar Deresi hem pislik içinde hem kokmaya başladı
2.08.2021 - 11:47
Haber Merkezi
3

Düzce’nin ortasından geçen Asar Deresi’nde yine pislikler birikmeye başladı. Ayrıca koku yapmaya başlayan Asar Deresi içerisinde oluşan sivrisinekler vatandaşları rahatsız etmeye başladı.

Düzce’nin ortasından geçen ve değeri bir türlü bilinmeyen Asar Deresi’ni yine pislik kapladı. Dere üzerinde oluşan pisliklerle beraber koku ve sivrisinek yayılmaya başladı. Düzce’ye gelen yerli ve yabancı turistlerin hayranlıkla izlediği ancak üzerinde ki pislikler nedeniyle tepki toplayan Asar Deresi’nde oluşan sivrisinekler yetersiz ilaçlama nedeniyle tüm vilayete dağılmaya ve vatandaşları rahatsız etmeye başladı.

 


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • DÜZELTME! (Ilk yoruma istinaden)
  DÜZELTME! (Ilk yoruma istinaden)
  4.08.2021 02:11

  Yazidaki “cb” sehven yazilmis olup kastedilen akp genel baskanidir, zira devletin her makami kutsaldir. Saygi ile kamuoyuna duyurulur.

 • Karabasan gibi çöktüler ülkenin üstüne
  Karabasan gibi çöktüler ülkenin üstüne
  2.08.2021 13:29

  Çalmazlarsa, avantalari yoksa degil baskan cb bile kicini kaldirmaz bunlarin esas vahimi 83milyonun izerine serilen ölü topragidir tabii böyle olunca da MÜSTEHAK!

 • Düzceli
  Düzceli
  2.08.2021 12:49

  Belediyede marketçi, doktor bşk yrd olursa ne bekliyorsunuz.Geçmişten bugüne gelen yönetim (ismail BAYRAM)hariç istanbul caddesinden başka bir çalışması olmadı,diğer mahallelerdeki olumsuzlukları nedendir görmüyorlar.Yeşiltepe mah.caminin önündeki şelaleyi çalıştırmak istemiyorlar belediye hizmet için vardır,sabit yerlere hizmet değil her mahalleye,Sn Başkan.Saygılar.