Kusursız kafe 4 yaşında

DüzceSonHaber

Kusursız kafe 4 yaşında
4.08.2021 - 13:06
Haber Merkezi
2

Düzce'de özel çocuklara umur olan ve Düzce Belediyesi tarafından kurulan Kusursuz Kafe 4. yılını kutladı.


Düzce Belediyesi'nin Avrupa Birliği projeleri kapsamıdna hayata geçirdiği ve özellikle engelli bireylerin çalışığı Kusursuz Kafe 4 yaşına girdi. Yıllardır özel çocuklara umut olan ve evlerini geçindirmelerini sağlayan Kusursuz Kafe'nin 4. yılını kutlamak için fikir babası Nurullah Çelebi ve arkadaşları kafeyi ziyaret ettiler. 

Kusursuz Kafe'nin kuruluşunda önemli rol oynayan ve fikir babası olan Çelebi "Kurulduğu günden bu güne kadar çocuklarımız burada çalışıyorlar. Bu bizi oldukça mutlu ediyor. Emeği olan herkese çok teşekkür ederim" dedi. 


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Yanlıs
  Yanlıs
  4.08.2021 20:04

  Gönül asuk sowlarını ızlemeye devam ediyoruz yazık yazık beledıye şirketını parmagına almıssın benım arkamda Ankara var benım arkamda Ayşe kesır var dıye valla çok güzel oynatıyorsun gemını çok güzel yuzduruyosun bıraz bıseylere ortaya çıksa bu gemıyı ilk terkeden sen olursun ama üste bunu anlıcaklar ama çok geç olucak nasıl ayan mehmet Keles dusmanı oldun ya daha düne kadar onunlaydın sımdı onu kotuluyosun ama olsun bır gün gelıcek sosyal ıslerdekı mudurlukden nasıl alındıysan Burdanda alıncaks

 • DüZceli
  DüZceli
  4.08.2021 20:01

  Bu gönül asuk ve Erdem yılmaz gerçekten şaşırmış ülkemıZde heryerde yangın var ama Erdem yılmaz ve ak partı kadın kolları başkanı ve Beltur yonetımını elınde oynatan gönül asuk pasta almışlar ve heryerde marıfetmıs gıbı paylaşıyorlar gönül asuk bu duzcelı unutmaz ama daha düne kadar kolye parfum satmaya calısıyodun mehmet Keles zamanı ağlayıp belediyeye gırdıgın gunler sımdıde Faruk ozlucu olduğunu daha yazmakla bıtmez neler var neler ama bu duzcelı size sandıkda cevap verıcek bekleyin ve görün