Düzce'de okul sınıfında nargile keyfine soruşturma

DüzceSonHaber

Düzce'de okul sınıfında nargile keyfine soruşturma
5.08.2021 - 14:18
Haber Merkezi
6

Özel öğrencilerin eğitim gördüğü Düzce Özel Eğitim Anaokulu'nda okul müdürü ve öğretmen ve okul tadilatında çalışanların nargile içerken çektikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü konuyla ilgili olarak soruşturma başlattı.


Beyciler Mahallesi'nde bulunan ve Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren Düzce Özel Eğitim Anaokulu Okul Müdürü Adnan Kırca ve öğretmenler ile okul tadilatında çalışanlar sınıfta nargile içerken fotoğraf çektirip "Dostlarla Muhabbet" adı altında sosyal medyada paylaştılar. 


Diğer yandan fotoğrafın sosyal medyada yayıldığını gören İl Milli Eğitim Müdürlüğü ise konuyla ilgili soruşturma başlattı. Yapılan açıklamada "Bahsi geçen hususlarla ilgili olarak Müdürlüğümüz tarafından inceleme/soruşturma başlatılmıştır" denildi. 
 


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Ali
  Ali
  9.08.2021 09:53

  bunları koruyan kolaysanız Allah bin belasını versin Murat Yiğit inşallah üzerine düşeni yaparsın

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  9.08.2021 01:38

  Nargile değildir; nar geledir. Kokainin pudra şekeri olduğu, aynı kabinde oy kullanan 3 akp li vekilin olduğu, vekil oğlu için bütün polislerin numaralandırışarak hizaya geçtiği, yurt dışından peynir adı altında vekil çocuklarının işler çevirdiği, Osman ocalanın TRT kurdi de demeç verdiği, THK başkanın ın ben başkan değil kayyumum dediği, diyanetin faizi caiz oruç bozan aşıyı bozmuyor dediği yerde bunların yaptıkları çok masumane.

 • Sağduyu
  Sağduyu
  6.08.2021 16:56

  Elinde nargile olan öğretmen değil devlet kurumu ile bağlantısı olmayan teknisyen, paylaşan müdür değil yine kendisi, ayrıca nargile içilmiyor espri yapılarak içer gibi hava yaratılıyor,elbette böyle bir mizansenin yeri orası değil ama bu kadar başarılı bir yöneticiyi, vatanını milletini canını feda edercesine seven bir insanı sadece bir hatasından dolayı böylesine yargılamakta doğru değil.

 • Candaş Vatandaş
  Candaş Vatandaş
  5.08.2021 17:39

  Liyakat lazım liyakat

 • Düzceli
  Düzceli
  5.08.2021 17:36

  EBS li Ali Canbaz orada.Ömer Faruk Çelebiyi göremedim fotoyu çeken acaba onu......

 • Mehmet bayraktar
  Mehmet bayraktar
  5.08.2021 15:56

  Haber sitelerinde “Okul Müdürünün Nargile Partisi” diye yer alan olayda okul yönetiminin suçu yok. Ben ekibimle okulun mutfak kısmında tesisat işi için kırım ve yeni tesisat işi yapıyordum. Gündüz eğitim var dediler bizde gece çalışıyoruz. Müdür bize çalıştığımız odanın yanındaki sınıfı giyinmemiz ve çay içmemiz için tahsis etti. İşimiz bitince aradık bize yemek getirdi. İş bitince yemeği beklerken arabamda bulunan portatif nargilemi yaktım. Zaten müdür gelince kızdı kaldırttı. Yemeğimizi yedik