2 milyonluk giydirme başladı

DüzceSonHaber

2 milyonluk giydirme başladı
25.09.2021 - 12:47
Haber Merkezi
5

Düzce’de kent estetiği projesi adı altında Düzce Valiliği binasının 2 milyonluk giydirme işlemleri başladı.

Yıllardır Düzce’ye hizmet eden Düzce Valiliği’nin kent estetiğine yakışmadığını düşünen yetkililer, dış cephesinin giydirilmesi için çalışma başlattı.
Bu çerçevede Köye Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan ihaleyle Düzce Valiliği’nin dış cephe giydirme işini kamuoyundan sır gibi saklanan firma 2 milyon lira karşılığında aldı. 

Düzce Belediyesi işin bir an önce bitirilmesi için harekete geçti ve 2 milyonluk giydirme işlemleri başladı.


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Düzceli.
  Düzceli.
  25.09.2021 20:37

  Köye hizmet götürme birliği tarafından vayyy beeeeee. Ben gölormanı köyünde im. Köyün ana yollarını yamalıya yamalıya bitiremediler. Çınarlı ayrımından gölormanı depo mahallesi top tepe yol ayrımına kadar yollar rezalet ama adamlar valilik giysirmeaiyle uğraşıyorlar. Bu projeye yetki verenler kim olursa olsunlar paralarımızı böyle saçma bir şey için harcadıkları için yargjlanmalıdırlar. NOKTA.

 • Levent öztürk
  Levent öztürk
  25.09.2021 20:20

  Köylere asfalt için kaynak yok hizmet için ödenek yetersi ama 2 milyona bina giydirin Bu arada Düzce yatırımcı için cazibe mwrkeziyse buyursun Düzcenin güzide yatırım bekleyenleri aralarında para toplyıp bina mimarisini düzeltsin Bu arada muhteşem başlık ve habercilik için de siteye tebrikler Elinize sağlık

 • Ercan Solmaz
  Ercan Solmaz
  25.09.2021 16:04

  İki milyon bence bişey değil şehrin mimarisine uygun görüntü için bedava

 • Esnaf46
  Esnaf46
  25.09.2021 15:47

  Yanliz iyi giydiriyorlar:)))

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  25.09.2021 13:53

  Düzce Türkiye in en önemli kentidir. Ülkenin ticaretinin % 81 i düzce üzerinden yürür. O yüzdendir ki her gün binlerce yabancı yatırımcı Düzceye gelir. Bu yatırımcıları tabii ki çok güzel bina ile karşılamak gerek. Ayrıca düzce de hiç fakir bulunmamaktadır..Kendine ait ve para birimi olan Düzce'de kişi başına düşen aylık gelir 10 bin Düzce pezosudur. 1 Düzce pezosu, 4 Türk lirası etmektedir. Bu Durumda 2 milyonluk masraf hiçbir bir şey değildir.