İstanbul Caddesi'ne EDS uyarı yazıları yazıldı

DüzceSonHaber

İstanbul Caddesi'ne EDS uyarı yazıları yazıldı
27.09.2021 - 10:42
Haber Merkezi
2

Düzce'de vatandaşların tepkisine neden olan EDS'lerin kalkması beklenirken, Düzce Belediyesi Bolu Caddesi üzerinde yaptığı çizgi çalışmalarında EDS uyarı yazılarını koymayı da unutmadı. 

Düzce Belediyesi tarafından Bolu Caddesi üzerinde yapılan asfalt yenileme çalışmalarının ardından yol çizgileri de çizilmeye başladı. Yol çizgileriyle birlikte vatandaşların yanlış park, kırmızı ışık ve kural ihlalini engellemek için uygulamaya konulan EDS uyarı yazıları da yazıldı. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Baba
  Baba
  28.09.2021 17:46

  Babam Herkes işini yapıyor çift sıra Park yapıyordunuz Hadi şimdi yapın 134 TL'yi ödersiniz admin kardeşim bir şey yaparken bir şeyin karşıtı gibi gözükmemek gerekir Vallahi Ben de ceza yedim ama trafik adam gibi mum gibi ip gibi artistlik yapanlar düşünsün

 • NAİL ERDİNÇ
  NAİL ERDİNÇ
  27.09.2021 22:22

  DÜZCEMİZ VİRÜSTEN KIRILIYOR BİRTEK EKSİĞİMİZ EDS OHH HERŞEY TAMAMLANDI İŞSİZLİĞE PAHLILIĞA ÇARE ARAMAK YERİNE NEYLE UĞRAŞIYORUZ