Yazıcı öğrencilerin heyecanına ortak oldu

DüzceSonHaber

Yazıcı öğrencilerin heyecanına ortak oldu
2.10.2021 - 22:35
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi'ne girmeye hak kazanan ve KYK'ya yerleşen öğrenciler Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından karışlandı. Öğrencilerin heyecanına ortak olan Yazıcı "Bugünlerde ailelerden en fazla  duyduğumuz cümle yurda mı geldik? Otele mi?" dedi.


Düzce Üniversitesi'ni tercih eden ve Düzce'de ki KYK yurtlarına yerleşen öğrenciler gelmeye başaldı. Gençli ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı yurtlara gelen öğrencilere sürpriz yaptı. İl Müdürü Yazıcı'yı karşılarında gören öğrenciler memnuniyeterini dile getirirken, veliler ise yurtları çok beğendiler. 


İl Müdürü İsa Yacızı yaptığı paylaşımda "Bu gün yurtlarımızda güzel telaşeler vardı. Gençlerimiz heyecanlı  yeni yuvalarına yerleşiyor, ebeveynler biraz bir stresli. Tüm personellerimizle her birine ayrı ayrı ilgi alaka gösterip sıcak bir çayla karşıladık her birini. Bugünlerde ailelerden en fazla  duyduğumuz cümle yurda mı geldik? Otele mi? Devletimiz var olsun. Elhamdulillah nereden nereye? Sizin en kıymetliniz bizim en değerlimiz. Gençlerimiz" dedi.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.