Düzce'nin havasını kirletmeye kimsenin hakkı yok

DüzceSonHaber

5.10.2021 - 10:29
Haber Merkezi
1

Düzce geçen yıl havası en kirli 10 vilayet arasında yer alırken, bazı kendisini bilmez sorumsuz kişiler nedeniyle bu kış da zor geçecek gibi görünüyor.

Düzce özellikle kış aylarında Türkiye'nin havası en kirli vilayetleri arasında yer alıyor. Düzceliler adeta zehir solurken, yetkililer bir yandan duruma çözüm bulmaya çalışsa da kendini bilmez kişiler lastik, çöp yakarak Düzce'nin havasını kirletmeye devam ediyorlar. 

Yine Küçük Sanayi Sitesi bölgesinde bulunan alanda sabah saatlerinde yakılan çöpler gökyüzünü siyah dumanla kapladı. Durumdan şikayet eden bir kişinin cep telefonu kameralarına yansıyan görüntüde Düzce'nin havasının nasıl kirlendiği gözlendi. 
 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Karetekit81
    Karetekit81
    5.10.2021 22:33

    At arabalarının trafiğe çıkmasına idare tarafından göz yumulduğu bir ilde hırsızlık arsızlık dolayısı ile çalınan malzemelrrin demir,bakır kalıntısını almak için sürekli ateş yakıp kalıntılarını alacaklar buna şaşırmak ve hava kirliliğine çözüm aramak yerine İdare, insanların malını mülküne at arabaları ile atık toplama süsü vererek hırsızlık yapanlara cözüm bulmalı kapımızn önüne bişey koyamıyoruz yeter artık trafikte hergün at arabası yüzünden kaza tehlikesi geçiriyoruz lütfen çözüm bulunsun