PTT ‘ucuz gıda’ harekâtı başlattı

DüzceSonHaber

PTT ‘ucuz gıda’ harekâtı başlattı
6.10.2021 - 11:19
Haber Merkezi
3

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ucuz gıda için Tarım Kredi Kooperatifleri’nin market sayılarının artırılacağını açıklamasının ardından, PTT de harekete geçti.

PttAVM.com Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu, aralarında Tarım Kredi Kooperatifleri ürünlerinin de bulunduğu kuruluşların online gıda satışını çeşitlendireceklerini bildirdi.

Ücretsiz kargo

PttAVM.com, bünyesindeki kooperatif ürünlerini çeşitlendirecek. Çevikoğlu, “Halihazırda Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü’nün (TAGEM) ürünlerini uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. Yeni dönemde vatandaşla daha fazla ürünü buluşturmayı hedefliyoruz” dedi. Piyasadaki fahiş fiyat denetimlerinin son dönemde sıkılaşmasını desteklediklerini kaydeden Çevikoğlu, “Biz de kendi içimizde satıcılarımızın belirlediği ürünlerde yoğun bir denetim gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Kooperatif ürünlerinin vatandaşlar tarafından oldukça ilgi gördüğünü belirten Çevikoğlu, “Kooperatiflerimizin zeytinden bala, yağdan şekere, çikolatadan bakliyata birçok ürünü platformumuzda bulunuyor. Birçok üründe ücretsiz kargo seçeneğiyle de alışverişlerde destek olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Neden
  Neden
  7.10.2021 10:35

  Bunlar 100 defa denenip sonuç vermeyen taktikler değil mi ? neden tekrar tekrar aynı yollara başvuruluyor, sonuç alınamyacağı bilindiği halde !

 • Öküz başına!!
  Öküz başına!!
  6.10.2021 18:08

  Adından anlaşılacağı üzere;sende zeka,karakter vb.fışkırıyor maşallah!!!Anan baban seçti,kim seçecek!

 • Öküzbasi
  Öküzbasi
  6.10.2021 12:49

  Devlet fabrika acmaz diyen zihniyet pazarcilik yapiyo! Karakter, kültür, egitim ve zeka sifir ama ulke yonetiyolar, kim sectiyse?!.