Ümit Ceylan'ın cenazesinde duygulandıran görüntü

DüzceSonHaber

7.10.2021 - 15:46
Güncelleme 7.10.2021 - 16:09
Haber Merkezi

Konuralp'te bir sitede kargo teslimatı yaparken asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybeden Ümit Ceylan'ın cenazesi sırasında her sabah işine giderken yemek verdiği ve sokak köpeği de cenazede mezarın başından ayrılmadı.

Konuralp Mahallesi'nde bulunan bir sitede meydana gelen olayda kargo görevlisi Ümit Ceylan, dağıtım sırasında asaör boşluğuna düşerek hayatını kaybetti. Ceylan'ın cenazesi yapılan işlemlerin ardından Çilimli İlçesi Yenivakıf Köyü'ne toprağa verildi. 

Ceylan'ın cenazesi sırasında duygulandıran görüntüler ortaya çıktı. Arkadaşları ve çevresi tarafından oldukça sevilen ve iyilik timsali olarak gösterilen Ceylan'ın canazesi sırasında her sabah işine giderken yemek verdiği sokak köpeği de mezarlığa gelerek Ceylan'ın mezarı başından ayrılmadı. Durumu bilen ve cenazeye katılan vatandaşlar köpeği dakikalarca sevdiler.

 
 

 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.