Orhangazi Mahallesi'nde sorunlar bitmiyor mahalle halkı AK Parti'ye bir daha oy yok dedi

DüzceSonHaber

8.10.2021 - 10:36
Güncelleme 8.10.2021 - 10:38
Haber Merkezi
2

Konuralp Bölgesi'nde bulunan Orhangazi Mahallesi sakinleri çileden çıktı. Mahallesinde temizlik işleri tarafından ot biçilen ve otların sokakta bırakıldığını gören Aysın Demirbaş, "Seçimlerden önce buradan günde 3 sefer temizlik arabası geçiyordu. Şimdi uğramıyorlar. Yıllardır AK Parti'ye oy veriyorum bu sefer değişecek" dedi. 

Konuralp bölgesinde bulunan tarihi Orhangazi Mahallesi'nde sorunlar bitmek bilmiyor. Orhangazi Mahallesi 525 sokakta yaşayan Aysun Demirbaş, sokakta temizlik yapan ve otları biçen temizlik ekiplerinin biçtikleri otları yolda bıraktığını görünce çileden çıktı. 

YILLARDIR AK PARTİ'YE OY VERİYORUM BU KEZ DEĞİŞECEK

Demirbaş "Buraya belediye çalışanları geldi. Burayı biçtiler bu şekilde bıraktılar. Su geldiği zaman bu hendekten benim evimi basıyor. Biz Cumhurbaşkanımıza oy verdik. Yıllardır AK Partiliyim başka partiye oy vermedim ama bu sefer değişecek. Ben burada pislik içindeyim. Biz oy veriyoruz. Bize neden hizmet gelmiyor. Seçim öncesi her gün 3 sefer bu yol temizleniyordu. Eğer ömrüm varsa bir daha seçim gelirse, 62 yaşındayım bir daha seçime erersem, buradan bir tane temizlik arabası geçirmeyeceğim. Buraya bir tane AK Partili girmeyecek. Çünkü ben çöp vergisini veriyorum." dedi. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • algı
  algı
  11.10.2021 08:52

  ot ile oyu karıştırınca böyle şeyler ortaya çıkıyor. Daha düne kadar sokağında evinin önünü temizleyen insanlardık şimdi medet umar, birilerinden bekler olduk. Dün bu sokaklarda çöpler konuşulurken üstüne ot biçilmişte zamanında temizlenmemiş. her yerde aynı muhabbet." şunuda yapmadılar oy yok" komedi gibi yapılanları sayamıyosunuz artık.

 • H düzce
  H düzce
  8.10.2021 15:55

  Zaten şart artık eski günleri özlediniz rahat refah herşey battı fazlası olmazsa olmuyo dimi oy yok verme İstanbul'a bakın da rahat edin hastaneler otobüsler yollar şehirlerin pisliği hepsi unutuldu hastanede rehin kalmalar cenaezeyi alamayıp sağdan soldan borç dilenmek hepsi unutuldu yaşlıyım maaş yatalak bakana maas çocuğu var sigorta yokaas az bir ayağı sekse özürlü maas otobüs beleş bize bunlar battı