Karayaka sokakta her yağmurda aynı manzara

DüzceSonHaber

Karayaka sokakta her yağmurda aynı manzara
19.10.2021 - 11:12
Haber Merkezi

Düzce'nin merkezinde makaj çalışmaları devam ederken, arka sokaklarda ise sorunlar bitmek bilmiyor. Her yağmur yağdığında sokakları su altında kalan Karayaka Sokak sakinleri artık çileden çıktılar. 

İstanbul Caddesi ve şehrin kalabalık bölgelerinde makyaj çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi arka sokakları unuttu. Her yağmur yağdığında ara ve arka sokaklar aynı sorunu yaşıyor. 

Alt yapı konusunda bir türlü yeteri hizmetin yapılmadığı Düzce'de yağmurların ardından meydana gelen gölcüler vatandaşların tepkisine ve mağdur olmasına neden oluyor. 

Her yağış sonrası aynı manzarayı yaşayan Azmimilli Mahallesi Karayaka Sokak sakinleri mağdur olduklarını söylediler. Esnaflar "Biz durumu Düzce Belediyesi'ne bildirdik. Gelip sadece suyu çekmeleri gerekiyor. Ancak bir yetkili gelip bizim mağduriyetimizi gidermedi" dediler.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.