Nedir bu Düzcelilerin karayollarından çektiği?

Nedir bu Düzcelilerin karayollarından çektiği?
3.11.2021 - 14:10
Haber Merkezi
1

Karayolları ekipleri tarafından geçtiğimiz haftalarda Çoban kavşağına çıkış yolunda asfalt için çalışma başlatıldı ve trafik kapatıldı. Sağanak yağış ile birlikte çalışmaların durduğu gibi trafikte Düzce’de durma noktasına geldi.


Karayolları ekipleri D-655 karayolunda 3 aydır yaptığı çalışmayı bir türlü bitiremedi. Yolda ki çökmeler sebebi ile yamalama yapmak yerine yenileme çalışması yapan ekipler, asfalt altında ki malzemelerin azaldığını görünce yolda kazı çalışması başlatıldı. Zonguldak istikameti yapılan 1.5 aylık çalışmanın ardından kullanıma açıldı. Akabinde diğer şeritte yapılan çalışmalarda 2 haftalık çalışmanın ardından hizmete açıldı. 

Akçakoca’dan Düzce istikametine gelişte Çobana giriş bölümünde yaklaşık 13 gün önce yenileme çalışmaları başlatıldı. Çalışmalar kapsamında yine asfalt altındaki malzemenin azalması sebebi ile bölgede kazı çalışmaları başlatıldı. Yapılan kazı çalışmaları bir türlü bitmeyince Çoban trafiği kilitlendi. Çoban’dan Düzce’ye geçmek isteyen onlarca araç ya Memur-Sen Kavşağı’na yada Metek Kavşağında yoğunluk oluşturdu. Sağanak yağış sebebi ile de 3 gündür bölgede çalışmaların yapılmaması ise vatandaşları çileden çıkarttı.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • KRAL ÇIPLAK
    KRAL ÇIPLAK
    3.11.2021 14:26

    BURASI TOPLU MEZAR MI OLACAK 15 GÜNDÜR Bİ ÇALIŞMA YOK OLİMPİYATKAVŞAĞINA YENİ İSİM VERECEĞİNE BELEDİYE BURAYA BAKSIN