AFAD arama ve kurtarma teknisyeni ile personel alacak

DüzceSonHaber

AFAD arama ve kurtarma teknisyeni ile personel alacak
4.11.2021 - 14:24
Haber Merkezi

AFAD Başkanlığı il müdürlüklerinde istihdam etmek üzere arama ve kurtrma teknisyeni ile personel alacak. 

AFAD Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi

Başkanlığımız taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere, sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyeni ile diğer pozisyonlara sözleşmeli personel alımıyla ilgili 31/10/2021 tarihli ve 31645 sayılı Resmî Gazete ile afad.gov.tr adresimizde yayımlanan;

       Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Taşra Teşkilatında İstihdam Edilmek Üzere Sözleşmeli Arama ve Kurtarma Teknisyeni Alım İlanı’nın Sınava Katılma Şartları başlıklı 2. maddesinde yer alan “2.13. Kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmıyor olmak.” maddesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Taşra Teşkilatında İstihdam Edilmek Üzere Sözleşmeli Personel Alım İlanı’nın Sınava Katılma Şartları başlıklı 2. maddesinde yer alan “2.1.7. Kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmıyor olmak.” maddesi iptal edilmiştir.

       Bu doğrultuda düzeltilmiş her iki ilan metni ektedir.

 

EK-1:                SÖZLEŞMELİ ARAMA VE KURTARMA TEKNİSYENİ ALIM İLANI

EK-2:                SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

 

İLGİLİLERE İLANEN DUYURULUR.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.