İYİ Parti İl Başkanı Er'e tepkiler çığ gibi 

DüzceSonHaber

İYİ Parti İl Başkanı Er'e tepkiler çığ gibi 
10.11.2021 - 10:26
Haber Merkezi
2

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye yapamıyorsan bırak şeklinde seslenen İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er'e tepkiler çığ gibi büyüdü. Vatandaşlar Er'in Düzce Belediyesi'nden önce şehit abisine küfür eden Lütfü Türkkan'a tepki göstermesi gerektiğini söylediler. 

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan, şehit abisine ağır küfür ederek ttüm Türkiye'nin tepkisini toplamıştı. Bir çok kesimden duruma tepki gelirken, konuyla ilgili olarak İYİ Parti Düzce Teşkilatı'ndan ses çıkmamıştı.

İl Başkanı Yunus Özay Er, yaptığı açıklamada Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'ye seslenerek belediye başkanlığını bırakma çağrısı yaptı. Ancak vatandaşlar Er'in bu açıklamasını inandırıcı bulmadıkları gibi Lütfü Türkkan'a tepki göstermemesine tepki gösterdiler. 

Daha önce fındık, zam, Düzce Belediyesi gibi bir çok konuda açıklama yapan Er'in, Türkkan'a tepki göstermemesine vatandaşlar "Hep maddi işlerle uğraşıyor. Manevi değerlere gelince sesi çıkmıyor" dediler.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ertuğrul çiçek
  Ertuğrul çiçek
  10.11.2021 15:00

  Aslında bu olaya sessiz kalmasına pek de şaşırmamak gerek. Bu zamana kadar genel siyaset ile alakalı bir şey üretmeniş, CHP oyları ile Düzce'de sanal bir oy almış partinin il başkanı. Parti içi kaostan beslendiği gibi sanıyor ki Düzce siyasetinde kaostan besleneceğim. Kapalı kapılar ardı siyaseti ile nereye kadar gideceğini de kendisi de biliyor. Çok yüreği varsa ve kendine güveniyorsa Düzce'de Sadece iyi parti adayı olarak tek belediye başkanlığı seçimine girsinde yüreğini ve aldığı oyu görelim

 • Mevzu derin
  Mevzu derin
  10.11.2021 13:39

  Sadece belediye üzerinden siyaset yapması gösteriyor ki derdi belediye başkanlığı. Ülke genelinde olan olaylara sessiz. Şayet Lütfi Türkan olayına tepki verirse Koray amcası kızar, yapıştığı koltuktan alır onu. En tehlikeli siyasetçi mantığı var bu il başkanı da. Kafasının arkasında hep bir plan ayak oyunu alavare dalavare....