Sağlık çalışanları iki gün iş bırakacak

DüzceSonHaber

Sağlık çalışanları iki gün iş bırakacak
2.12.2021 - 15:03
Haber Merkezi
1

Sağlık-Sen Düzce İl Temsilcisi Cihan Özcal, sağlık çalışanlarının haklarının savunulması amacıyla 7-9 Aralık tarihleri arasında 2 gün iş bırakma eylem kararı aldıklarını açıkladı. 

Sağlık-Sen Düzce İl Temsilcisi Cihan Özcal yaptığı açıklamada "Tüm Türkiye’de 2 gün iş bırakıyoruz. Sağlık çalışanlarımızın haklarını savunmak için aldığımız Eylem Kararlarımız şo şekildedir. Antalya’da 3 grup halinde gerçekleştireceğimiz Türkiye Buluşması Programları iptal edilmiştir.  2 Aralık 2021 Perşembe günü Saat 16:00 itibari ile Antalya İl Sağlık Müdürlüğü önünde Antalya’da bulunan 1.000 kişilik teşkilatımız ile basın açıklaması yapılacaktır. 7 Aralık Salı ve 9 Aralık Perşembe günlerinde Tüm Türkiye’de iş birakma eylemi yapılacaktır. 7 Aralık Salı günü illerde iş bırakma eylemi ile birlikte şubelerimiz basın açıklaması yapacaktır.  9 Aralık Perşembe günü iş bırakma eylemi ile birlikte, Ankara’da Sağlık Bakanlığı önünde tüm teşkilatımızın katılacağı basın açıklaması yapılacaktır" dedi. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hy duzceli
    Hy duzceli
    3.12.2021 15:33

    Peki neden is birakiyolar gelecek olan zammi azmi buldular ne zorlu sartlarda çalışan insalar var yetiniyo Allah'a şükür ediyo bunlarin neyi eksik bizler de is birakalim ne yapacaklar iki gun otobus calismasa devlet daireleri is yapmasa iyimi olur bes bin zam az on binde verilse yine doymazlar