Metin Şentürk engelli bireyler için söyleyecek

DüzceSonHaber

Metin Şentürk engelli bireyler için söyleyecek
25.12.2021 - 11:38
Güncelleme 25.12.2021 - 11:43
Haber Merkezi

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, Düzce Valiliği himayesinde ve Düzce Belediyesinin destekleriyle ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ projesi kapsamında 29 Aralık 2021 Çarşamba günü Düzce’de engelli bireyler için konser verecek.  

 

Düzce Belediyesi, sanatın her alanına verdiği desteklere bir yenisini daha ekliyor. Ünlü oyunların Düzceli tiyatroseverlerle buluşmasında öncülük eden Düzce Belediyesi, şehrin sanatla buluşmasına katkı sağlayan kişi ve kurumların yanında yer almayı da sürdürüyor.

 

Bu kapsamda, sevilen sanatçı Metin Şentürk, Düzce Valiliği’nin himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Düzce Belediyesi'nin de destek verdiği ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ projesi ile özel gereksinimli bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek ve sosyal hayata daha aktif katılımlarını sağlamak amacıyla düzenlenecek olan konser de sahne alacak.

 

29 Aralık Çarşamba günü saat 19.00’da 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan konserde, sevilen parçalarını seslendirecek olan Şentürk, Düzce’deki engelli bireylere unutulmaz bir gece yaşatacak.

 

Şentürk’ün Düzce programı öncesinde Düzce Valiliği toplantı salonunda Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş başkanlığında bir araya gelen valilik ve belediye birim müdürleri, konser öncesi son detaylar üzerinde görüş alışverişinde bulundu.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.