Hadsiz paylaşıma tepki ve kınama

DüzceSonHaber

Hadsiz paylaşıma tepki ve kınama
26.12.2021 - 21:26
Haber Merkezi
5

Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nda Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Levent Altun'un, davetli olarak katıldığı Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımında sarf ettiği sözlere, Düzceli gazeteciler ve Düzce dernekleri tepki gösterdi.

Konuyla ilgili sosyal medyadan tepkisini dile getiren Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit şu ifadeleri kullandı;  “Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nda Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Levent Altun'un davetli olarak katıldığı Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımında kullandığı; ‘DÜZCE’NİN İL OLDUĞU YERDE, GEBZE’NİN HAKKI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİDİR’ ifadeleri, bir Düzceli olarak beni fazlasıyla üzmüştür. Bir meslektaşımın, Düzcemiz'i aşağılarcasına sarfettiği bu sözleri, esefle kınıyorum.  Saygılarımla..”

Ankara Düzceliler Derneği Başkanı Semih Kıbrıs ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi''ne davetli olarak katılan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı  Levent Altun'un kongre sonrası  sözleri nedeniyle ÖZÜR BEKLİYORUZ. Davetli olarak katıldığı Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımında kullandığı; "DÜZCE’NİN İL OLDUĞU YERDE, GEBZE’NİN HAKKI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİDİR" beyanatı Düzceliler Derneği başkanı olarak şahsımı ve ekibimi üzmüştür.  Düzcemiz'i küçümseyen, aşağılayan bu sözleri, esefle kınıyoruz...Özür dilemeye davet ediyoruz.Bu sözlere o an ses çıkarmayanlara da hayret ediyoruz. Saygılarımla.”


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Gapgalvanizli boru
  Gapgalvanizli boru
  27.12.2021 18:11

  Semih Kıbrıs bende buradayım demek istiyorsa kongreye gidip fikirlerini söyleseymiş.Klavyeden yazıp çizmek kolay

 • Gapgalvanizli boru
  Gapgalvanizli boru
  27.12.2021 18:09

  Semih Kıbrıs haberi yarımyamalak okumuş.Mesajında "bu sözlere o an ses çıkarmayanlara da hayret ediyoruz" diyerek Faruk Özlü'ye laf etmek istemiş.Ancak bu sözler orada konuşulmamış,Levent Altun'un sosyal medyada mesajında yazılmış cümleler.

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  27.12.2021 10:50

  Takma isim kullanmak korkaklık değildir Sn. Semih Kıbrıs. Ama sizin içeri alınmadığınız günü hiç unutmuyorum

 • Semih Kıbrıs
  Semih Kıbrıs
  27.12.2021 05:34

  İsmini yazmaktan korkan Galvanizli Boru rumuzlu kardeşim ben herzaman birlik beraberlikten yanayımYIKICI değil yapıcı olmaktan yanayım. O gün için çok şey söyleyebilirim...Burda şunu söyleyim yeterli YAKIP YIKIP mı girseydim

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  26.12.2021 21:49

  Semih Kıbrıs ne zaman ortaya çıkacak dedim ahanda çıktı. Bu açıklama yapan, kongrede içeri alınmayan semih Kıbrıs ile aynı mı. Kongrede içeri alınmadığı ana kadar kendini kuzey Kıbrıs olarak biliyordu ama güney Kıbrıs muamelesi yapılınca çok tepki vermişti.