Millet bahçesine lazım olan yaya yolu yapılıyor

DüzceSonHaber

Millet bahçesine lazım olan yaya yolu yapılıyor
30.12.2021 - 09:52
Güncelleme 30.12.2021 - 09:54
Haber Merkezi

29 Ekim 2021 tarihinde hizmete açılan, Anıtpark, İnönü Parkı ve Avni Akyol parklarını birleştiren Millet Bahçesinin batı girişi için bir yaya yolu daha oluşturuluyor. Çalışmaların tamamlanması ile batı girişindeki Konak Sokak yönünden Millet Bahçesine toplam 3 giriş olacak.

Açıldığı günden bu yana Düzce'nin uğrak noktalarından biri haline gelen Düzce Millet Bahçesinde iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü vatandaşlar tarafından talep edilen Millet Bahçesi batı girişinin orta bölümü için yol isteğini geri çevirmedi. Başkan Özlü batı girişi için bir yaya yolu daha yapılması talimatını verdi. Konak Sokak yönünden iki girişi bulunan Millet Bahçesinde Ömer Seyfettin Sokağın devamı niteliğinde yeni bir yaya yolu yapımına başlandı. Yeni yaya yolu tamamlandığında Millet Bahçesine Konak Sokak yönünden toplam 3 giriş olacak. Vatandaşlar parkı kullanmak için batı yönü girişinden daha az mesafe kat ederek parka ulaşabilecek.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.