Hamsi festivalinde şehit Eren Bülbül, Başçavuş Ferhat Gedik ve futbolcu Ahmet Çalık unutulmadı

DüzceSonHaber

16.01.2022 - 18:30
Haber Merkezi

Düzce Trabzonsporlular Derneği tarafından düzenlenen hamsi festivali son buldu. Festivalin son gününde şehit Eren Bülbül, Başçavuş Ferhat Gedik ve trafik kazasında hayatını kaybeden Futbolcu Ahmet Çalık unutulmadı. Horon yarıda kesilerek şehitler ve hayatını kaybeden futbolcu için dualar okunarak festival sonlandırıldı.

Düzce Trabzonsporlular Derneği tarafından düzenlenen hamsi festivali şehitlere vefa, kazada hayatını kaybeden futbolcu Ahmet Çalık’a dua ile bitti. Düzenlenen festivalde kadın ve erkekler arası hamsi yeme yarışması yapıldı. 61 saniyede en çok hamsi yiyenlere birinci olurken, birinciye çeşitli hediyeler verildi.

Diğer yandan festival Trabzonspor Derneği’nin şehit Eren Bülbül, şehir Başçavuş Ferhat Gedik ve kazada hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık için okuttuğu dua ile son buldu. Vatandaşlar horonu yarıda keserek dualar okudular.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.