Koronayım dedi onlarca insan geri döndü

DüzceSonHaber

Koronayım dedi onlarca insan geri döndü
20.01.2022 - 21:07
Haber Merkezi
1

Düzce’de bir organizasyona katılacak olan Sunay Akın, koronavirüs olduğu gerekçesiyle programını iptal edince onlarca kişi karda geri dönmek zorunda kaldı. Vatandaşlar duruma tepki gösterdi.

Düzce Belediyesi Erol Güngör Kültür Merkezi’nde özel bir organizasyon şirketinin düzenlediği gecede sahne alacak olan Sunay Akın için bilet alan vatandaşlar kültür merkezine akın etti. Karda ve zorlu yol şartlarında kültür merkezine giden vatandaşlar sürprizle karşılaştı.

Koronavirüs olduğunu ileri süren Sunay Akın programa katılmayınca vatandaşlar geri dönmek zorunda kaldılar. Aynı zorlukla geri dönen vatandaşlar duruma tepki göstererek “Madem katılmayacaktı. Organizasyon şirketi bunu bize haber verebilirdi. Sosyal medyadan duyuru olabilirdi. Bunca zorluğa rağmen buraya gelerek geri dönmek zorunda kaldık” dediler.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Süleyman Öncül
    Süleyman Öncül
    20.01.2022 21:42

    Bu nasıl haber? Sunay Akın koronaya yakalanmış, insani bir tavırla geçmiş olsun dileği sunmak yerine; sanki isteyerek programa çıkmamış gibi haber yapmışsınız. Umarım ailenizden biri korona olmaz. Program 3 Şubat'ta yapılacakmış.