Yunus timleri suçluların korkulu rüyası oluyor

DüzceSonHaber

11.02.2022 - 20:02
Haber Merkezi

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’ne bağlı Yunus Timleri suçluların korkulu rüyası haline geldiler. Bir çok olayı aydınlatan Yunus timleri ayrıca yaptıkları uygulamalarda da silah ve uyuşturucu madde ele geçirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından il merkezinde yapılan çalışmalarda;

Düzce otobüs terminalinden gece vakti 1 Minibüsün çalınıp zarar verilmesi ve Cumayeri ilçesinde gece vakti 2 otomobilin düz kontak yapılmak suretiyle çalınarak zarar verilmesi olayları ile ilgili yapılan çalışmalarda, bahse konu araçlar bulunarak sahiplerine teslim edildi. Olayları gerçekleştirdiği tespit edilen şüpheli C.U. yakalanarak, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Aziziye mahallesinde 4 ayrı ikamette meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalarda, olayın şüphelisi L. K. isimli şahıs tespit edilerek yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ayrıca vatandaşların yoğunlukta bulunduğu cadde, sokak, park ve bahçelerde, şüpheli şahıs ile araçlar ile umuma açık yerlere yönelik olarak yapılan planlı ve plansız uygulamalarda

Bin 561 şahsın sorgulaması yapıldı. Haklarında çeşitli suçlardan aranması bulunan 21 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Bu şahıslardan 9’u tutuklandı. Tutuklanan bu şahıslardan M.E. isimli şahsın 6 yıl 6 ay,  B.A. isimli şahsın 4  yıl 2 ay, İ.A. isimli şahsın 4  yıl 2 ay, A.F.K.  isimli şahsın 3 yıl 10 ay,  L.B. isimli şahsın 3 yıl 9 ay kesinleşmiş mahkumiyet cezası olduğu tespit edildi.

Uygulamalarda 5 adet Ruhsatsız Tabanca, 4 adet Kurusıkı Tabanca,  45 adet Fişek, 10 gram Metamfetamin, 17,3 gram Esrar maddesi, 5 gram Sentetik Kannabinoid,  1 adet Cam Pipo ele geçirildi. Ayrıca 2 işyeri hakkında ‘Saat 22:00’den sonra alkol satışı yapmaktan’ idari işlem yapıldı.  


Editör: A. Gölge
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz