Rögar kapağı hırsızları yakalandı

DüzceSonHaber

Rögar kapağı hırsızları yakalandı
4.03.2022 - 11:43
Haber Merkezi

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışma sonrasında resmi kurumdan kalorifer peteği, musluk ile yollardan rögar kapağı çalan şahıslar yakalandı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı hırsızlık masası ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonrasında Nusrettin Mahallesinde metruk halde bulunan ve uzun süredir kullanılmayan Resmi Kurumdan çeşitli ebatlarda 22 adet kalorifer peteği ve çok sayıda muslukların çalınması olayı ile ilgili olarak olayın şüphelisi yakalanarak göz altına alındı. Ayrıca çalınan malzemeleri satın alan şahıs hakkında Suç Eşyasının Satın Alınması hakkında da adli işlem yapıldı.

Kalıcı Konutlar bölgesinde 4 adet rögar kapağı çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan kamera ve çevre araştırmalarında, olayı minibüs bir araçla işledikleri anlaşılan 3 şüpheli şahıs tespit edilerek yakalandı ve haklarında adli işlem başlatıldı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.