Tekstil Ürünleri Komitesi’nden proje okuluna ziyaret

DüzceSonHaber

Tekstil Ürünleri Komitesi’nden proje okuluna ziyaret
17.03.2022 - 10:26
Haber Merkezi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 7. Meslek Komitesi (Tekstil Ürünleri Üretim, Perakende ve Toptan Satış) üyeleri, Düzce TSO’nun proje okulu olan Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini  ziyaret ederek ortak çalışma alanları hakkında incelemelerde bulundular.

Ziyaret programına; Meslek Komitesi Üyeleri Hayati Eğilmez, Ömer Gürler, Realkom Tekstil Firması’ndan Tekstil Mühendisi Ertan Denizgezen, Üretim Sorumlusu Yavuz Akdoğan, Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şahabettin Yavuz, Müdür Yardımcısı Suzan Çiner ve KGK-GGK Komiteler Sekreteryası Hatice Çakır katılım sağladı.

Realkom Tekstil Firması’ndan Tekstil Mühendisi Ertan Denizgezen, Üretim Sorumlusu Yavuz Akdoğan tarafından Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin atölyelerindeki  ihtiyaçlar tespit edilerek makinalar yerinde incelendi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın son yıllarda eğitim alanında yapmış olduğu olumlu hamleler sonucunda Meslek Liselerinin tercih edilebilirlik sıralamalarında üst seviyelere ulaştığını belirten Komite Üyeleri, Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine teşekkür etti.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.