İlklerin başkanı Çiğdem Günal

DüzceSonHaber

İlklerin başkanı Çiğdem Günal
30.03.2022 - 15:34
Güncelleme 30.03.2022 - 23:06
Haber Merkezi

Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, 2 dönemlik görev süresi içerisinde ilklere imza attı.

Düzce’nin il oluşundan bu yana bir çok il genel meclis başkanı görev yaptı ancak mevcut başkan Çiğdem Günal ilklere imza attı.

Günal İl Genel Meclisi’nde ilk kez alışkanlıkları bozarak iki dönem üst üste başkanlık yapan isim oldu.

Bunlarla birlikte bu güne kadar İl Genel Meclis üyeleri kahvaltıyla bir açıklama yapamamışken, Günal ilk kez basın mensuplarını bir araya toplayarak kahvaltılı basın toplantısında yapılanları anlatmaya çalıştı.

İl Genel Meclis tarihinde ilk kez İl Genel Meclis başkanı makam aracı ve şoförü kullanmaya başladı. Bunu da Çiğdem Günal başardı.

Yine İl Genel Meclisi tarihinde ilk kez meclis başkanının özel fotoğrafçısı ve sosyal medya paylaşımcısı oldu. Bunu da Çiğdem Günal başardı.

Daha önce ki dönemlerde basın biriminde çalışan isimler sadece il genel meclis başkanının değil, tüm il genel meclis üyelerinin çalışmalarını basına servis ederken, Günal’ın özel fotoğrafçısı ve sosyal medya paylaşımcıları sadece İl Genel Meclis Başkanı Günal’ın reklamını yapmaya başladı.

Emlakçı olmasına rağmen ilk kez Çiğdem Günal İl Genel Meclisi’nin imarla ilgili kısımlarında yer aldı.

Bu başarılarından dolayı da ilerleyen zamanlarda milletvekili aday adayı olması beklenen Günal’ın başarıdan başarıya koşması bekleniyor.


Editör: D. Son Haber