Düşüyorlar hatta ölümle sonuçlanan kaza yapıyorlar ama akıllanmıyorlar

DüzceSonHaber

3.04.2022 - 12:59
Haber Merkezi

Havaların ısınmasıyla birlikte artan motosiklet kullanımı kazaları da beraberinde getiriyor. Bazı motosiklet sürücüleri yaptıkları hareketlerle kazaya davetiye çıkarırken, ölümle sonuçlanan kazalar dahi bu kişileri akıllandırmıyor.

Özellikle Düzce’de oldukça artan motosiklet kullanımında yaşanan kazalar can ve mal kaybına neden olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Karaca Kavşağı mevkiinde yaşanan kazada hız tutkunu motosiklet sürücüsü hem kendisinin hem yolu karşından karşıya geçen bisiklet sürücüsünün ölümüne neden olmuştu. Bununla birlikte yaşanan bir çok kazada yaralanmalar ve iyileşmesi mümkün olmayan sakatlıklar ortaya çıkıyor.

Ancak bu durumlar bazı motosiklet sürücülerini tehlikeli hareketler yapmaktan geri bırakmıyor. Kültür Mahallesi’nde yaşanan bir olayda motosiklet sürücüsü akrobatik hareketler yaparken motosikletin kontrolünü kaybederek düştü. Şans eseri kazayı ufak sıyrıklarla atlatan motosiklet sürücüsünün o anları ise güvenlik kameralarına yansıdı.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.