Basınç arızası nedeniyle sular yeniden kesildi

DüzceSonHaber

Basınç arızası nedeniyle sular yeniden kesildi
2.07.2022 - 16:17
Haber Merkezi
10

 

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada, kente su veren ana hatta oluşan basınç arızası nedeniyle suların kesildiği ve gece saatlerinde yeniden verileceği bildirildi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Şehrimize su veren ana hattımızda oluşan basınçtan dolayı arıza meydana gelmiştir. Ekiplerimiz arızaya anında müdahale etmiş olup, suların gece saatlerinde verilmesi planlanmaktadır. Bu zor süreçte gösterdiğiniz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.”

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • Deveye diken
  Deveye diken
  3.07.2022 16:41

  Bunlardan hala medet umanlar ne kadar zavallilar, çocuklarini yataga aç gönderenler, sefalet içinde yasayip bu omurgasiz hirsizlara ses çikartmayanlar boguluyosunuz onun bile farkinda degilsiniz siz bu ulkenin ferdi degil bile isteye dusmanisiniz!

 • Super baskan (geriden)
  Super baskan (geriden)
  3.07.2022 02:18

  Utanma olmadigi gibi bagiriyo ben……. diye.

 • Koyun
  Koyun
  3.07.2022 02:17

  Çook yerler.

 • Dedik
  Dedik
  3.07.2022 02:03

  Plan mlan yok diye hâla mal gibi pesinden kosuyonuz bu yumusaklarin gasteci kardesler

 • İsyankar
  İsyankar
  3.07.2022 00:30

  Bakın suyu nasıl kestik pozu,birde gulumsuyorlar.Ruhi bey döneminde yapılması imkansız denilen ana hattini onarıp 48 olmadan hizmete açtı.

 • İsyankar
  İsyankar
  3.07.2022 00:25

  Yazıklar olsun her sene arıza veriyor zaten ana boru hattı,Belediyeye scutur ve bisiklet alacağınıza ana hattı yenileyin.cocuklarimiz ishal oldu.80' yıllarda su kesildiginde kamyonlarla sokaklarda su dagitilirdi,şimdi oda yok.Maaslari damacanalar harcadık beceriksizliğiniz yuzunden.

 • Düzceli
  Düzceli
  2.07.2022 21:42

  Özlü salı gününden beri sular akmıyor konutlar yeşiltepede hiç aklına geldimi tanker gönderelim halk suyunu alsın diye?Takım elbise kıravat ayakta çamursuz çizme neyin peşindesin Özlü,beğenmediğin Keleş bu arızayı en geç üç günde çözerdi sen ve ekibin partililer boy boy fotolar yayınlıyor yani beceriksizliklerinizi.Hava civa için bakanlar geliyor gidiyor su akmıyor musluklardan su altı gün oldu birazcık unatın.CHP li olsa belediye yaygaradan durmazsınız ha ben de Ak partiliyim pişmanım.

 • Kaptan
  Kaptan
  2.07.2022 17:13

  Yazık olsun ne diyim Çözümcu bir devlet olun yol yapmayın artık Mesela alt yapı gelistirin üstü değil altı düşünün dünyada da öyle toprağın ustundeyken yapın yapacaginizi yarın bir gün öldükten sonra iyi hatirlanmak için yoksa kimse size iyi demiycek bunuda bilin bir başka partinin başkanı olsaydı karalama kampanyalari baslamisti ana haberlerde bülten yapmistiniz bu durumu ama siz 15 ;2 kişi geçip bir hat yapılınca poz vermeyi biliyosunuz ya sizede yazik ne diyim ki

 • Jade
  Jade
  2.07.2022 16:37

  Hiç de anlayışlı olmayi düşünmüyorum. 1 haftadır rezil bir durumdayız. Melen suyu, Hasanlar barajı dururken bizi mağdur ediyorlar.

 • Düzceli
  Düzceli
  2.07.2022 16:27

  Beş gün olmuş sular yok verdikleri poza bak rezilliklerinin pozunu vermişler.CHP li belediye olsaydı ikinci gün karalama kampanyasına başlardınız.Ruhi Kurnaz döneminde aynı afat oldu 48saatte suyu verdi sizde nerde boy boy poz verin.