Vali Dağlı’dan Düzce’ye arama-kurtarma desteği

DüzceSonHaber

Vali Dağlı’dan Düzce’ye arama-kurtarma desteği
5.07.2022 - 21:56
Haber Merkezi

 

Düzce’de görev yapan ve son olarak Samsun Valisi olarak görevine devam eden Doç.Dr. Zülkif Dağlı, sel sularına kapılarak kaybolan iş makinesi operatörü Okan Bayrak’ın aranmasına destek olunması amacıyla Düzce’ye Samsun’da görevli Jandarma Su Altı Kurtarma ekiplerini gönderdi.

Düzce’de 28 Haziran 2022 tarihinde sel sularına kapılarak kaybolan ve 8 gündür aranmasına devam edilen iş makinesi operatörü Okan Bayrak’tan henüz bir haber alınamazken arama-kurtarma ekipleri 20 kilometrelik alan içerisinde çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Düzce’de de görev yapan ve daha sonra Samsun’a atanan Zülkif Dağlı, Samsun İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde görevli Jandarma Su Altı Kurtarma ekiplerini Düzce’ye göndererek kayıp iş makinesi operatörü Okan Bayrak’ın arama çalışmalarına katılmaları talimatını verdi.

Ekipler 29 Haziran 2022 tarihinde geldikleri Düzce’de diğer arama-kurtarma ekipleriyle birlikte arama çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.  


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.