Şahin’den, Soyer’e tepki ‘Sen kimin çocuğusun’

DüzceSonHaber

Şahin’den, Soyer’e tepki ‘Sen kimin çocuğusun’
11.09.2022 - 11:09
Haber Merkezi
2

 

İzmir’in kurutuluşunun 100. yılında yaptığı konuşmayla tüm şimşekleri üzerine çeken İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bir tepkide Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den geldi.

İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temeli olan Osmanlı Devleti’ne ağır hakaretler etti. Soyer’in sözleri büyük tepki toplarken, bir tepkide Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den geldi.

Şahin açıklamasında “İzmir'in kurtuluşunun 100. Yıl etkinliklerinde yaptığı konuşmada, Osmanlı’ya  hakaretler yağdıran, Yunan ile ilgili tek laf etmeyen, İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sormak lazım; sen kimin çocuğusun” dedi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Has Düzceli
  Has Düzceli
  11.09.2022 14:42

  İzmir belediye başkanı İLE ilgili soruşturma yapılmalı bu şekilde açıklama ne demek tüm Türkiye Osmanlı torunudur ve temelimiz Osmanlı’dır Kaynaşlı belediye başkanımızı taktir ve tebrik ediyorum

 • Ertan
  Ertan
  11.09.2022 11:20

  Aynen katılıyorum başkan adam sanki Osmanlı'nın torunu değil de yunanın torunu gibi konuşma yapıyor.