Şahin’in yeni hedefi Düzce Barosu

DüzceSonHaber

Şahin’in yeni hedefi Düzce Barosu
6.05.2022 - 09:29
Haber Merkezi
4

Düzcespor şampiyonluk kutlamaları için konser vermesi planlanan Ece Seçkin’i eleştiren Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, kendisini istifaya davet eden Düzce Barosuna da cevap verdi.

Şahin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “DÜZCE BAROSU beni İSTİFAYA davet etmiş.!! Tabi canım ne demek sizi mi kıracağım.!! Bunlar sözde HUKUKCU, sözde HUKUK okumuşlar.!! Yapmış olduğum paylaşımda İSLAMİ bir hassasiyeti belirttim. DÜZCE BAROSU bundan çok zorlanmış olacak ki, benim hakkımda uzunca bir açıklama yapmış, bayağı döktürmüşler.!! Azıcık HUKUK okuyan, azıcık HUKUKTAN anlayan, benim yaptığım paylaşımın HAKARET İÇERMEDGİNİ, suç unsuru oluşmadığını anlar. Bunlar anlamamışlar.!!! Benim açıklamama cevap veren Düzce Barosunun, VATAN HAİNLERİNE ve TERÖRİSTLERE karşı bir açıklaması olmuş mu.!?? DÜZCE BAROSUNUN hangi zihniyeti taşıdığını anlayan var mı.!?!? DÜZCE BAROSUNA tavsiyem, HUKUKU yeniden okusunlar, iyi bir hukukçudan DERS alsınlar, Kur’an-ı kerimi açıp ALLAH'U Teâlâ’nın TESETTÜR ile ilgili AYETLERİNİ iyice okusunlar, anlamazlarsa, anlayan birine sorsunlar.!! DÜZCE BAROSU şunu da bilsin, beni HALK seçti,  göndereceklerse de HALK gönderir. Bakalım anlayabilecek misiniz?” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  6.05.2022 13:52

  İcraat olmayınca böyle gündem olmaya çalışıyor işte. Çok da şey etmemek lazım.

 • Fırsatçı
  Fırsatçı
  6.05.2022 11:29

  Bunlar fırsat buldu mu dini kimseye bırakmazlar. Hem fetva verir hem hüküm keserler. Büyüklerinden öğrendiler siyaseti

 • Mahir
  Mahir
  6.05.2022 11:28

  Sen işine bak başkan kim konser vermiş kim eğlenmiş sanane.

 • Hasan
  Hasan
  6.05.2022 11:26

  Bu başkan da çatışmadan besleniyor