Balkız kim milyoner olmak ister yarışmasına konu oldu

DüzceSonHaber

26.08.2022 - 21:56
Güncelleme 26.08.2022 - 21:58
Haber Merkezi

 

Yığılca’da yediği acı bal sonrası fenalaşan ve ünü tüm Dünya’ya yayılan Balkız bu kez ATV ekranlarında yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmayla gündeme geldi.

Yediği acı bal sonrası fenalaşarak kamyonet kasasındaki hareketleriyle tüm Dünya’ya ünü yayılan Balkız isimli boz ayı gündemden düşmüyor. Çeşitli haberlere konu olan ve hakkında sosyal medya fenomenlerinin bir caps ve yorum yaptığı Balkız bu kez ATV ekranlarında yayınlanan ve ünlü sanatçı Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmadaki bir soruya konu oldu.

‘Ağustos 2022’de Düzce’nin Yığılca ilçesinde arıcıların kovanlarına dadanıp, yediği acı baldan ve arıların saldırısından dolayı veterinerlik olup haberlere konu olan hangisidir?’ başlıklı soruda cevap şıkları arasında inek, ördek, sincap ve ayı hayvanları yer aldı. Yarışmacı soruyu bir kerede bilerek ayı dedi ve 3 bin lira kazandı.

Böylelikle gündemden düşmek bilmeyen Balkız Düzce’nin, Yığılca’nın ve Düzce’de üretilen balın bir kez daha reklamını yapmış oldu.

 


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz