Düzce TSO’dan TOBB Başkanına ziyaret

DüzceSonHaber

Düzce TSO’dan TOBB Başkanına ziyaret
19.10.2022 - 14:22
Haber Merkezi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete; Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat, Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Ziyarette; Düzce TSO’nun yeni hizmet binası projeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na sunuldu. Yeni hizmet binasının ivedilikle hayata geçirilmesi konusunda talimat veren Hisarcıklıoğlu, her konuda destek vereceklerini ifade etti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada; “Seçimi tamamladık. Yeni dönemde çok genç bir ekibimiz var. Çok donanımlılar. İnşallah Düzce’ye en güzel hizmeti yapmak için mücadele edeceğiz. Bugün de Sayın Başkanım M. Rifat Hisarcıklıoğlunu ziyaret ettik. Kendilerinden bazı konularda tecrübelerinden istifade ettik. Ben iki dönemdir meclisteyim. Çok uzun zamandır başkanımızı tanıyorum. Rifat Başkanımız başarılı bir yönetici. İnşallah tüm oda ve borsaların desteğiyle başarılı bir şekilde seçimlerden çıkacaktır diye düşünüyorum. Tabi ki Düzce’nin desteği tam anlamıyla Rifat Başkanımladır. Her zaman kendilerinin yanındayız. ” ifadelerini kullandı.

 

 


Editör: D. Son Haber