Aycan’a destek tüm hızıyla devam ediyor

DüzceSonHaber

Aycan’a destek tüm hızıyla devam ediyor
21.10.2022 - 16:33
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Ticaret Borsası’nda seçim heyecanı yaşanıyor.

Seçimin iddialı başkan adayı iş insanı Emre Aycan, tüm üyelere seslenerek, “değişimden yana” tercihte bulunmalarını istedi.

Ticaret Borsası’nda “değişim zamanı” vizyonuyla yola çıkan başkan adayı Aycan, üye ziyaretlerini tamamladı.

Borsa üyelerinden destek gören Aycan, “Düzce Ticaret Borsası’nda değişimin zamanının geldiğini düşünüyoruz. Borsayı şeffaf ve adil bir yönetim anlayışına kavuşturmayı hedefliyoruz. Tüm üyelerimizden destek bekliyoruz” dedi.

Düzce Ticaret Borsası’nın daha etkin hizmet vermesi ve üyelere yönelik projeler hazırlaması gerektiğini anlatan Aycan, “Başka illerdeki borsa kuruluşlarına baktığımızda Düzce Ticaret Borsası’nın çok hizmet ve faaliyet açısından çok geride kaldığını görüyoruz. Biz bunu değiştirmek, yeni bir hizmet anlayışı ile üyelerimizin beklentileri doğrultusunda faaliyetlerde bulunmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Aycan, tüm üyelerin seçime katılmasını istedi.

Ticaret Borsası Başkan adayı Emre Aycan’ın meclis grubu listesi şöyle:

Emre Aycan (ekonomist), İsmail Bayrak (uluslararası ticaret), Mustafa Aygün (İşletme), Zafer Gök (iktisat), Necmi Işık (halkla ilişkiler), Tuğrul Azap (edebiyat öğretmeni), Mustafa Kaya (finans), Muhammet Albayrak (uluslararası ticaret), Hasan Levent (tüccar), Sezer Coşkuner (tüccar), Gökhan Baytekin (tüccar), Savaş Çalışkan (tüccar), Mahmut Çalışır (tüccar) ve İbrahim Özmen


Editör: D. Son Haber