Dolar düştü raflar yağ doldu

DüzceSonHaber

Dolar düştü raflar yağ doldu
23.12.2021 - 11:22
Güncelleme 23.12.2021 - 11:24
Haber Merkezi
2

Doların yükselişe geçmesiyle birlikte bazı zincir marketler raflarında yağ tutmazken, doların düşmeye başlamasıyla aynı rafları yağlarla doldurdu.

Türkiye’nin hemen hemen her vilayetinde şubesi bulunan bazı zincir marketler doların yükselişe geçmesiyle birlikte yağ, şeker ve benzeri ürünlere adet şartı getirirken yağlarını raflardan indirdiler. Doların yükselişte olduğu dönemde 5 litrelik yağ bulamayan vatandaşlar litrelik yağ almaya mahkum edildi.

Aynı zincir marketler doların düşüşe geçmesiyle birlikte raflarını yağ ile doldurdular. Sabah marketlere giden vatandaşlar rafların yağ dolu olduğunu görünce “Fırsatçılar. Dolar yükselişe geçince rafları boşalttılar. Şimdi rafları yağ dolu” dediler.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Gececi
  Gececi
  24.12.2021 21:18

  Hepsının ………. Koyım

 • Vatandaş
  Vatandaş
  23.12.2021 16:39

  Böyle boktan haber olmaz bazı zincir market nedir ya ben açık açık söylüyorum yığılca da 3 zıncir market var bim a 101 ve şok bunların içinde birtek şok markette yağ yoktu bu milletin gözü kör ve hala şoktan alış veriş yapıyor