Düzce’de ihracat rakamları artıyor

DüzceSonHaber

Düzce’de ihracat rakamları artıyor
5.01.2022 - 10:38
Haber Merkezi
1

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, ihracata katkı sunan üyelerine teşekkür etti.

Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan verilere göre genel ticaret sistemi kapsamında üretilen geçici dış ticaret verilerine göre; Düzce ilinde ihracat 2021 yılı Kasım ayında, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 58,3 artarak 25 milyon 362 bin Dolar, ithalat yüzde 55,1 artarak 19 milyon 667 bin dolar olarak gerçekleşti.

DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "2023 hedefleri kapsamında Düzce'nin ihracatına katkıda bulunan tüm üyelerimize teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • iki ayri dunya!
    iki ayri dunya!
    5.01.2022 16:13

    Biri vatandasin dünyasi, sefalet parasizlik güvenlik ve saglik hizmetlerinin çöküsü digeri de akp dunyasi ruya gibi hayatlar yasayip millet ile dalga gecme. Garip olan ise paralarini yasadiklari ulkede diledikleri gibi harcayamama kisitliligi, bunu bile göremeyecek kadar cahil bir gürüh.