Esnaf elektrik faturasını gördü “Hiç Allah korkunuz kalmadı mı?” yazdı

DüzceSonHaber

Esnaf elektrik faturasını gördü “Hiç Allah korkunuz kalmadı mı?” yazdı
3.02.2022 - 21:41
Haber Merkezi
5

Aydınpınar Caddesi Saguç Köprüsü mevkiinde bir market sahibi 46 bin liralık faturayı görünce markerin önüne pankart asarak “Soygun var” yazdı. Ayrıca aynı esnaf led ekrana da “Hiç Allah korkunuz kalmadı mı?” yazarak tepkisini dile getirdi.

Elektriğe yapılan yüzde 150’lik zamlar hem vatandaşların hem esnafların belini bükmeye başladı. Çalışanlarının masraflarının yanı sıra kira giderleri olan esnaflar rekor elektrik faturalarıyla şok üstüne şok yaşıyor.

Rekor faturalardan birisi de Şaguç Köprüsü mevkiinde bulunan bir esnafın işlettiği markete geldi. Tam 46 bin 55 liralık faturayı gören esnaf adeta çileden çıktı ve tepkisini pankart hazırlayarak gösterdi.

Gelen faturayı pankart haline getiren ve üzerine “Soygun Var” yazdıran esnaf bununla da yetinmeyerek marketin reklamının yapılması için kullanılan LED ekrana da faturayı yansıtıp “Hiç Allah korkunuz kalmadı mı?” yazarak sesini duyurmaya çalıştı.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Deli kadir
  Deli kadir
  4.02.2022 23:33

  Böyle ölmeyiz füze atın..

 • S..
  S..
  4.02.2022 18:37

  Sarı öküz sana ne oldu hayirdir nedir bu kadar derdin cesaret etseydinde sende isyan etseydin haksizligi sen yutmussun isletme sahibi yutmamis sen anca klavyede cesaret edersin öküzlenmeye

 • işletmeci
  işletmeci
  4.02.2022 14:47

  Ulan sarı öküz klavye erkeği. Biz her zaman haksızlık karşısında dik duruşumuz ile geldik bu günlere

 • Bolulu bey
  Bolulu bey
  4.02.2022 14:22

  Uyuyan memleketimde ,bu soygundurr diye pankart açan cesur esnafıma selamlar Sayende Ülkede yaşayan birine şahit oldum uyuşmuş milletin cebinden devletin eli hiç çıkmıyor hesapsız ve kötü yönetimin bedelini halk öödüyor

 • Sari öküz
  Sari öküz
  3.02.2022 23:37

  Aaa ne ayip, hiç birisi hiç bir haksizliga bu güne kadar hiç bi tepki göstermedi ama ucu dokununca, ciyak ciyak. O fatura ödenecek, öde.