DESOB bu büfelere nasıl müsaade ediyor

DüzceSonHaber

DESOB bu büfelere nasıl müsaade ediyor
14.02.2022 - 13:22
Güncelleme 14.02.2022 - 13:23
Haber Merkezi
1

Düzce Belediyesi ile İzmirli firma arasında ki anlaşmalar gereği firma şehrin dört bir yanına büfelerini rahatça koyarken, Düzceli esnaflar mağdur oluyor. DESOB ise konuyla ilgili olarak ne açıklama yapıyor nede harekete geçiyor.

Düzce’de istediği gibi at koşturan İzmirli firma istediği yere istediği gibi büfe koyarken Düzce Belediyesi de buna göz yumuyor. Ancak firmanın koyduğu büfeler Düzceli esnaflara zarar veriyor.

Atatürk Devlet Hastanesi, Kent Park, üniversite kafeler bölgesi, millet bahçesi ve AVM önü derken yavaş yavaş şehre yerleşen İzmirli firma özellikle esnaflara yakın yerlere koyduğu büfelerle aynı zamanda yaya yollarını da işgal ediyor.

Bütün bunlar yaşanırken, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konuya görmem, konuşmam, duymam mantığı ile yaklaşmaya devam ediyor. Düzceli esnafların haklarını korumaları ve zor zamanlarda yanlarında olmaları için seçtiği DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı’nın acilen harekete geçerek bu istilaya dur demesi bekleniyor.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Harbi AdaM
    Harbi AdaM
    17.02.2022 18:23

    Bu konular oda başkanını bağlamıyor çünkü o maaş almadan çalışıyor ya :)