54 lira fındık fiyatı çiftçiyi memnun etti

DüzceSonHaber

54 lira fındık fiyatı çiftçiyi memnun etti
30.07.2022 - 19:31
Güncelleme 30.07.2022 - 19:33
Haber Merkezi
1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu’da fındık kilogram fiyatını 54 lira olarak açıkladı. Açıklanan fiyat üreticiyi memnun etti.

2022 yılı fındık sezonu öncesi tüm Türkiye’nin gözü açıklanacak fiyatlardaydı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu’da fındık fiyatını 54 lira olarak açıkladı.

Fiyat çiftçiyi memnun ederken, fiyatlar konusunda açıklama yapan Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk, “Açıklana fiyat bizi memnun etti. Bizler bu aralarda bir fiyat bekliyorduk. Bizler çiftçinin sesi olmaya devam ediyoruz. Sezimizi duyarak fiyatı makul seviyede tutan sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz. Tüm fındık üreticilerine hayırlı, kazasız, belasız bir sezon diliyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • M.ILGAZ
    M.ILGAZ
    1.08.2022 19:46

    Sayın başkan geçen sene ki mazot,gübre,zirai ilaç ve traktör gibi çiftçilerin giderleri en az dört katı olurken siz bu fındığa verilen fiyata çiftçinin memnun olduğu söylüyorsunuz, hakikaten ya fiyatlardan yada ciftciden haberiniz yok. Yani Cumhurbaşkanımızın deyişiyle çok fıransız kalmışsınız. O yüzden o koltuğu boşuna işgal etmeyin. Eğer ediyorsanız bari herhangi bir çiftçiye Bi sorun memnunlar mı