Ayyıldız Gayrimenkul gözünü zirveye dikti

DüzceSonHaber

Ayyıldız Gayrimenkul gözünü zirveye dikti
8.08.2022 - 16:37
Güncelleme 10.08.2022 - 22:23
Kaynak: Haber Merkezi

 

Osmanlı Şirketler topluluğu üyesi Ayyıldız Gayrimenkul ulusal boyutta hizmet vermeye başladı bu kapsamda bir çok ilde bayisi bulunan şirket ilk bayi toplantısını Düzce'de gerçekleştirdi.

Düzce’de uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren İş İnsanı Fahri Ayyıldız tarafından kurulan Osmanlı Şirketler Topluluğu, inşaat dışında da bir çok alanda faaliyetlerine devam ediyor. Bu çerçevede yine inşaat sektörü ile bağlantılı olan Ayyıldız Gayrimenkul şirketini kuran Fahri Ayyıldız hedef büyüterek, gayrimenkul firmasını ulusal boyuta taşıdı. Düzce bölgesi ile Ankara ve İstanbul gibi büyük metropollerde de faaliyetlerine bağlayan Ayyıldız Gayrimenkul şirketi, satış, pazarlama ve kiralama konusunda daha profesyonel hizmet vermek için bayileri arasında toplantı yaptı.

Düzce’de gerçekleştirilen ilk toplantıda Osmanlı Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ayyıldız, bayilerde görev yapan satış danışmanı ve temsilcilerine bilgiler verdi. BaBahçe’de düzenlenen toplantıda özellikle son dönemde gelişen emlak sektörü hakkında ince detaylar veren Ayyyıldız sektörde kalitenin arttırılması için çabaladıklarını söyledi.


Editör: D. Son Haber