Hastanede değişim rüzgarları esmeye başladı

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Hastanede değişim rüzgarları esmeye başladı
22.11.2018 - 16:38

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yönetimden yaşanan sıkıntıların ayyuka çıkması nedeniyle yaşanmaya başlayan değişimlerden ilk adım başhekim ve yardımcılarının istifa etmesi ile başladı.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yaşanan sıkıntılar nedeniyle geçtiğimiz haftalarda hastaneye gelerek tebdili kıyafet gezen Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, özellikle hastane yönetimi konusunda sıkıntılar yaşandığını tespit etti. Bunun üzerine Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile ilgili olarak İl Sağlık Müdürlüğü’ne yapılan uyarıda başhekim ve yardımcılarının görevden alınması istendi. Sabah saatlerinde İl Sağlık Müdürlüğü’nden hastanede yaşanan sıkıntılar iletildi ve Başhekim Op.Dr. Bülent Gülerkaya ve yardımcıları istifa dilekçelerini İl Sağlık Müdürlüğü’ne ilettiler. Hastanede yeniden yapılanmaya gidileceği ve vatandaşların yaşadığı sıkıntıların önüne geçeceği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Sahtekâr hem de hepsi
    Sahtekâr hem de hepsi
    20.12.2020 18:05

    Belediyeye alinan temizlik malzemesinden asfalta, ulasimdan tanitima hirsizlik yapmadiklari hic bir is yok o kadar ucuz yaratiklar ki cala cala bitiremediler baslarindaki ali babanin cesitli ulkelerde ki mal ve nakit varligi simdilik 400milyar dolar. Devam boyle basa boyle tarak, eger milleti acliktan surundurup oldurmezlerse ben bunlara adam demem yurru kim tutar sizi.