Evden çıkamayan yaşlı adam hayatını kaybetti

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Evden çıkamayan yaşlı adam hayatını kaybetti
25.03.2019 - 09:06

Çilimli İlçesi’nde 2 katlı evde meydana gelen yangında kısmi felçli olan ve evden çıkamayan bir kişi dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti.

Yangın sabah 08.00 sıralarında Çilimli İlçesi Şerefiye Mahallesi cezaevi yolu üzerinde meydana geldi. İbrahim Yüksel’e (63) ait 2 katlı evin birinci katında başlayan yangın kısa sürede tüm evi kapladı. Etrafta bulunan vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen Düzce ve Çilimli Belediyesi İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, kısmi felçli olan İbrahim Yüksel’in evden çıkamadığı ve dumandan etkilenerek hayatını kaybettiği tespit edildi. İbrahim Yüksel’in cesedinin evden çıkarılmasıyla kontrol altına alınan yangın söndürüldü.

Yangını gören görgü tanıkları “Sobadan kaynaklandığı tespit edilen bir yangın. Komşularımızdan İbrahim ağabeyimiz yangında hayatını kaybetti. Kısmi olarak felçliydi. Felçli olması nedeniyle müdahale edilemedi ve dumandan dolayı kendisi vefat etti. Düzce ve Çilimli itfaiyeleri seferber oldu. Herkes elinden geleni yapıyor ama İbrahim Amcamızın vefat etmesi bizi üzdü” dediler.

Yangınla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.